Series
Ratings
237
The Old Man Who Was Reincarnated as a CatRated ★ 2.5
Buddy DaddiesRated ★ 3.0
Play It Cool, GuysRated ★ 3.5
North & SouthRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5

SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
GOING SEVENTEEN 2020Rated ★ 5.0
GOING SEVENTEEN 2019Rated ★ 5.0
The Real Deal Has Come!Rated ★ 2.5
Three Bold SiblingsRated ★ 1.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
The GreatRated ★ 2.5

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
If We Were A SeasonRated ★ 2.5
SVT ClubRated ★ 3.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5