Series
Ratings
41
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Produce 48Rated ★ 5.0
Produce 101 Season 2Rated ★ 4.0
HyenaRated ★ 5.0

My Hero AcademiaRated ★ 3.5

My Hero AcademiaRated ★ 3.5

My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
The Future DiaryRated ★ 4.0
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0