Titles you rated

The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
UntamedRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5

Rustic PeriodRated ★ 5.0
FaudaRated ★ 3.5
FaudaRated ★ 4.0
FaudaRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Masters of the AirRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0