Movies
Ratings
214
InsurgentRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0

Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
The Expendables 2Rated ★ 5.0

Red CliffRated ★ 4.5
LawlessRated ★ 4.5

ShrekRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Last VegasRated ★ 5.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 5.0

The SuspectRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0

Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0