Series
Ratings
68
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Toy SoldiersRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.0
Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.0

IljimaeRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
Emperor of the SeaRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 2.5
Painter of the WindRated ★ 3.0