Series
Ratings
410
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Good BoyRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Extremely Senseful AlcoholicRated ★ 2.5
Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 2.5
When the Stars GossipRated ★ 3.5
핀란드 셋방살이Rated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 4.0
Bros On FootRated ★ 3.0
JirisanRated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0

The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.5
Love Your EnemyRated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0