Series
Ratings
218
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Kengan Ashura Season 2Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Castlevania: Nocturne Season 1Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 2.0
From Season 2Rated ★ 2.5
From Season 1Rated ★ 3.5

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Halo Season 1Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5

Chainsaw ManRated ★ 3.5
BansheeRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0