Movies
Ratings
2125
HoppersRated ★ 4.0

We Are BrothersRated ★ 2.0
Inside ManRated ★ 1.5
The PlotRated ★ 0.5

NoiseRated ★ 1.0
Try Wrapping Tomatoes in KimchiRated ★ 2.5

MinariRated ★ 3.0
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5

28 Years LaterRated ★ 3.0
Sonic the Hedgehog 2Rated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 1.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0

Troll FactoryRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5
ElioRated ★ 3.5

No Other ChoiceRated ★ 4.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5