Movies
Ratings
678

Decision to LeaveRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0

Nothing SeriousRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
I Care a LotRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5

AlienoidRated ★ 3.0
The Equalizer 2Rated ★ 4.0

VenomRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
Raya and the Last DragonRated ★ 4.0
SeaspiracyRated ★ 4.0

Knives OutRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.0
The Game ChangersRated ★ 4.5
What the HealthRated ★ 4.0
The Midnight SkyRated ★ 2.0