Series
Ratings
36
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
You Season 3Rated ★ 3.0
YouRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5

Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5

The World of the MarriedRated ★ 2.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0