Movies
Ratings
71

WishRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 3.0

SunflowerRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 4.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 5.0

Death NoteRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0