Movies
Ratings
1555
The Consolation of the WindRated ★ 3.0
FaithRated ★ 3.0
The SingersRated ★ 3.5
Metropolitan RideRated ★ 5.0
Great Great AncestorRated ★ 5.0
BirdRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
On the Road: A DocumentRated ★ 3.5

Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
SiratRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
RECRated ★ 5.0
Yi YiRated ★ 4.0