Movies
Ratings
239
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0

A Violent ProsecutorRated ★ 4.0

LeonRated ★ 4.0

Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0

Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 2.5
I Am Number FourRated ★ 2.5
AmadeusRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5

Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5