Movies
Ratings
32

The ConcubineRated ★ 4.0

We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
A Man and a WomanRated ★ 4.0

Memories of MurderRated ★ 4.0

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.0

A MuseRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5

SilencedRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 4.0

In the Mood for LoveRated ★ 5.0

Architecture 101Rated ★ 1.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0

SecretRated ★ 4.0