Titles you rated

My FamilyRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0

The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 4.0

My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5