Titles you rated
Alien: EarthRated ★ 3.0
DoubtRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
MedalistRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Joko Anwar's Nightmares and DaydreamsRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 2.5
My DaemonRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 4.5
One Piece Season 1Rated ★ 4.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 2.0
Locke & KeyRated ★ 3.0
Locke & Key Season 2Rated ★ 3.0
Locke & Key Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0