Titles you rated


The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.0

The ClassicRated ★ 4.5

Confession of MurderRated ★ 5.0

26 YearsRated ★ 4.0

All About My WifeRated ★ 3.5

The HostRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Something's Gotta GiveRated ★ 2.5
SopyonjeRated ★ 4.5

OldboyRated ★ 4.0