Movies
Ratings
448
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5

A Taxi DriverRated ★ 4.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
The Legend of TarzanRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 4.0

LUCK KEYRated ★ 3.0

The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 4.5

SnowpiercerRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 1.5

American UltraRated ★ 2.5

Volcano HighRated ★ 2.0