Movies
Ratings
814
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
House of the SeasonsRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5

MaterialistsRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
RentRated ★ 4.0

No Other ChoiceRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0

Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5

A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
What Did Jack DoRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 3.5