Series
Ratings
720
Girl from Nowhere: The ResetRated ★ 0.5
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Kirarin RevolutionRated ★ 3.0
Kirarin RevolutionRated ★ 3.5
Adventure Time: Fionna & Cake Season 1Rated ★ 3.0
Pop Star Academy: KATSEYERated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
BetRated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Family PlanRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0