Series
Ratings
22
FBI Season 3Rated ★ 3.0
FBIRated ★ 3.0
FBIRated ★ 3.0

Be MelodramaticRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5
The ExorcistRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0

House of CardsRated ★ 3.5

House of CardsRated ★ 4.0

House of CardsRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0