Series
Ratings
159
StrangerRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5

Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0

Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
The Future DiaryRated ★ 3.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.0
원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.5
원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
Durarara!! Season 1Rated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 3.5
ポケットモンスターRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0