Series
Ratings
158
Physical: AsiaRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
QueenmakerRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
DoubtRated ★ 4.5

Legal HighRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0