Movies
Ratings
172
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5

LolitaRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5

MotherRated ★ 4.5
DUMB WAYS TO DIERated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.5
Deep Blue SeaRated ★ 4.0

A Violent ProsecutorRated ★ 5.0

MossRated ★ 5.0

VeteranRated ★ 5.0

LUCK KEYRated ★ 4.5
FrankRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5

ThirstRated ★ 4.0

I Saw the DevilRated ★ 5.0