Movies
Ratings
985

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
38 at the GardenRated ★ 3.0
The Tomorrow WarRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Smashing MachineRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0

Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Meg 2: The TrenchRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.5
It’s Okay!Rated ★ 3.0

Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 2.0
The FounderRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0