Movies
Ratings
228
50 First DatesRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0

Shrek 2Rated ★ 4.0

Shrek the ThirdRated ★ 4.0

HauntersRated ★ 0.5
SaltRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0

SunflowerRated ★ 2.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0

Confession of MurderRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.0

Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 1.0
ConstantineRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.5