Series
Ratings
70
The BeautyRated ★ 2.5
Alien: EarthRated ★ 2.5
Marvel ZombiesRated ★ 3.0

SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
The FableRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0

Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5