Titles you rated

Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0
ContinuumRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 2.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5

House of CardsRated ★ 3.0

Attack on TitanRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0

House of CardsRated ★ 3.5

House of CardsRated ★ 4.5
Generation KillRated ★ 3.5

House of CardsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0