Movies
Ratings
291
RockyRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 2.5

200 Pounds BeautyRated ★ 4.0

What Women WantRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
PlatoonRated ★ 3.5

SunflowerRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5

Joint Security AreaRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5

The HostRated ★ 4.0

ArrivalRated ★ 3.0

SpellboundRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5