Series
Ratings
99
Lily FeverRated ★ 3.0
Rosen MaidenRated ★ 4.0
This Art Club Has a Problem!Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5

Natsume Yujin-choRated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0

Cowboy BebopRated ★ 4.5
My Wife is the Student Council President!Rated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 4.0
Planetarian: The Reverie of a Little PlanetRated ★ 3.5
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 5.0
Fate/kaleid liner Prisma Illya 2wei!Rated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 5.0