Series
Ratings
47
주관식당Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.0
IT: Welcome to DerryRated ★ 3.0
BootsRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Political FeverRated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Succession Season 2Rated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 3.0