Movies
Ratings
323
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0

Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0

The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0

The World of UsRated ★ 4.5
MontageRated ★ 3.5

Thread of LiesRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 2.0