Titles you rated


A Love So BeautifulRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5

My Love From Another StarRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0