Series
Ratings
99
The Valhalla MurdersRated ★ 3.5
The Chestnut ManRated ★ 3.0
The IrregularsRated ★ 3.0
Fool Me OnceRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 3.0
1899Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 5.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Through the DarknessRated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 3.5
Nailed It!Rated ★ 5.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 5.0

Beyond EvilRated ★ 4.0
Octo: Kanjou Sousakan Shinno AkariRated ★ 1.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0