Series
Ratings
26
TriggerRated ★ 2.0

Reborn RichRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5