Movies
Ratings
736
The Truth Shall Not Sink with SewolRated ★ 4.5

The Twilight SamuraiRated ★ 4.0
ColorfulRated ★ 3.5

The Classified FileRated ★ 3.0

AssassinationRated ★ 2.5

IncendiesRated ★ 4.5

The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5

The Kirishima ThingRated ★ 3.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.5

Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
Norwegian WoodRated ★ 3.0
April SnowRated ★ 3.5
Eternal EmpireRated ★ 3.0
Sweet BeanRated ★ 3.5
RenoirRated ★ 4.0
The Scent of Green PapayaRated ★ 3.0
Coming HomeRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Stanley Ka DabbaRated ★ 2.5
Our Little SisterRated ★ 4.5