Movies
Ratings
331
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
End of WatchRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 1.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
UpgradeRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0

May 18Rated ★ 3.0

The MayorRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0