Movies
Ratings
203
EqualsRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
SakuranRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0

Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 2.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
ShineRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 3.0

Despicable MeRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
JunoRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0