Series
Ratings
339
Battle of FatesRated ★ 3.0
The First FrostRated ★ 3.5
30 Made ni to UrusakuteRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
직장인들Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Unknown SeoulRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 2.5
The StrangerRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
The FrogRated ★ 2.5
The Office Season 4Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 0.5
The Office Season 3Rated ★ 4.0
EXchange Season 3Rated ★ 1.0
사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5