Series
Ratings
81
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5

Reborn RichRated ★ 2.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Reckless ChallengeRated ★ 3.5

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Kang's Kitchen 3Rated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0

Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.5