Movies
Ratings
36
The Hateful EightRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0

AssassinationRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Horror Stories 3Rated ★ 0.5
The True-taste ShowRated ★ 5.0

MasterRated ★ 5.0

Begin AgainRated ★ 5.0

ChefRated ★ 5.0

A Silent VoiceRated ★ 5.0

Scandal MakersRated ★ 3.0
The PartyRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.5

Man on the EdgeRated ★ 5.0

TunnelRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0

The Way HomeRated ★ 5.0