Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 1.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0

Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
Perhaps LoveRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 1.0
DuneRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0

Escape from MogadishuRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5

MinariRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
TenetRated ★ 2.5

Samjin Company English ClassRated ★ 3.0