Series
Ratings
26
미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 5.0

Eden of the EastRated ★ 5.0
왓챠 믹스라이브Rated ★ 5.0
#homequakeRated ★ 5.0
WayneRated ★ 5.0
"Deji" Meets GirlRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0

Be MelodramaticRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 0.5

Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0

Haikyuu!!Rated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0

My Love From Another StarRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Another Miss OhRated ★ 3.0