Series
Ratings
109

Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 1.0
Into the White NightRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 1.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0

Money's WarfareRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 3.5