Series
Ratings
76

The Light in Your EyesRated ★ 4.5

Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 4.0
Drop Dead DivaRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Precious FamilyRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Jang Hee BinRated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0