Series
Ratings
25
BloodhoundsRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The FableRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Five Days at MemorialRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5
Do-ol Ah-in Going All DirectionsRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Lupin Season 1Rated ★ 4.0