Titles you rated
RatatouilleRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 1.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
Farewell My ConcubineRated ★ 2.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 2.0
UnforgivenRated ★ 2.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 2.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
A LoveRated ★ 2.0
My WayRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 2.0

Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 1.0
PoseidonRated ★ 1.0
The Last BlossomRated ★ 3.0
Marine BoyRated ★ 2.0

Despicable Me 2Rated ★ 2.0