Titles you rated


Jujutsu KaisenRated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Tokyo Vice Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 0.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
The SoldiersRated ★ 1.5
Narcos: MexicoRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 3.5
Narcos: MexicoRated ★ 3.5
Narcos: MexicoRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Beyond Stranger ThingsRated ★ 3.5