Series
Ratings
31

Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.0

Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
Fate/strange FakeRated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.5

Playing Death Games to Put Food on the TableRated ★ 3.5
GnosiaRated ★ 3.5
Higurashi When They Cry - SOTSURated ★ 2.5
Higurashi: When They Cry – GouRated ★ 3.0
Rent-a-GirlfriendRated ★ 3.0

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5

Demon SlayerRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Undead Murder FarceRated ★ 3.5

WITCH WATCHRated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
ZENSHURated ★ 4.0

I May Be a Guild Receptionist, but I'll Solo Any Boss to Clock Out on TimeRated ★ 2.5

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Summer Time RenderingRated ★ 3.5
Hades Project ZeorymerRated ★ 3.0