Movies
Ratings
11
August RushRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0

Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0